Kontaktujte nás

Ozvite sa nám

TELEFÓN: +421 902 556 556
MAIL: ein@ein.sk

 

_ŽeBy_ VRAKUŇA

_Žeby_ 10 dôvodov nového bývania?

_ŽeBy_ bývanie neďaleko Malého Dunaja
_ŽeBy_ moderné dispozície bytu a príjemná architektúra 
_ŽeBy_ kúsok od nádherného lesoparku Vrakuňa
_ŽeBy_ ku každému bytu prislúcha parkovacie miesto s elektro nabíjačku pre auto 
_ŽeBy_ každý byt má prípravu na klimatizáciu a exteriérové žalúzie
_ŽeBy_ tichá lokalita a pokojné bývanie, rýchle napojenie na obchvat R4 (D7 a D1)
_ŽeBy_ iba 3 minúty pešo na MHD priamo do centra mesta, a  na vlakovú stanica Bratislava Vrakuňa
_ŽeBy_ bývanie hneď vedľa bežeckej tartanovej dráhy
_ŽeBy_ komplexná občianska vybavenosť pri byte

_ŽeBy_ ÁNO – tak  Železničná Byty od architektov z ateliéru ENDORFINE

 

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie pre zodpovedanie podrobnejších otázok.

GAlÉRIA VÝSTAVBY

Ponuka bytov

PRÍZEMIE - 1.NP

1. POSCHODIE - 2.NP

2. poschodie - 3.NP

Byt B1-1

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Byt B1-2

Byt B1-3

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Byt B2-1

Byt B2-2

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Byt B2-3

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Byt B3-1

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Byt B3-2

Voľný

Stiahnuť PDF

 

Koncepcia interiéru

VIZUALIZÁCIE

LOKALITA BYTOVÉHO DOMU

ŠTANDARDY BYTOVÉHO DOMU

 

KLASIK – NATURAL

PRE PODROBNEJŠÍ MANUÁL NÁM NEVÁHAJTE NAPÍSAŤ MAIL EIN@EIN.SK PRÍPADNE SI DOHODNITE OSOBNÉ STRETNUTIE.

 

Štandardy bytového domu ŽElezničná 10
Každý klient si bude môcť vybrať po konzultácii s naším interiérovým dizajnérom z troch variant štandardov, ktoré sú pre klientov pripravené. Názvy interiérov sú KLASIC a NATURAL. Dizajn štandardu je treba definovať do ukončenia hrubej stavby. V prípade zmeny štandardu, sa k cene bude pripočítavať cena klientskych zmien a cena za nadštandardné prevedenie. 

VONKAJŠIE STENY

Obvodové murivo stien je navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré neobsahujú, žiadne chemické látky, má čisto prírodné zloženie. Vonkajšia fasáda zateplená minerálnou vlnou. Fasádna omietka jemnozrnná silikónová omietka, farba béžová.


OKNÁ, BALKÓNOVÉ DVERE

Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným trojsklom Uw = max. 0,85 W/(m2.K). Úprava profilov z interiéru farba biela. Vonkajšia farba rámov okien béžová. Vonkajšie parapety plechové farba béžová, vnútorné parapety plastové biele. Príprava exteriérových žalúzii do obytných miestností, ktoré budú riešené zapustením kastlíkov v zateplení.

POVRCHY STIEN

V kúpeľniach je keramický obklad do 2 m. Keramický obklad je s možnosťou výberu prevedenia v rámci štandardu a to z ponuky KLASIC a NATURAL zladené podľa povrchu podlahy (do doby ukončenia hrubej stavby). Vnútorné omietky sú realizované sadrovou omietkou s povrchovou úpravou biela maľba.

PODLAHY

V kúpeľniach je nášľapná vrstva podlahy tvorená keramickou dlažbou s možnosťou výberu farebných prevedení podľa vzorky štandardu KLASIC a NATURAL (do doby ukončenia hrubej stavby). V obytných miestnostiach, kuchynských kútoch, predsieňach a chodbách je nášľapná vrstva podlahy tvorená laminátovou podlahou dub svetlý spájanou na sucho s obvodovými lištami s možnosťou výberu v drevo dekore alebo biela (do doby ukončenia hrubej stavby). Podlaha balkónov ošetrená epoxidovým náterom. Terasy budú mať betónové dlažby s obrubníkmi. Spoločné priestory chodieb budú z protišmykovej gresovej dlažby.

DVERE

Vstupné dvere jednokrídlové bezpečnostné plné š. 900 mm požiarnej ochrany EW 30D3, z vonku biele, z vnútra tiež biele, s panoramatickým priezorom bez menovky. Interiérové dvere plné hladké s obložkovou zárubňou, s možnosťou voľby dekorov biela pri prevedení KLASIC a pri dizajne NATURAL dub svetlí (do doby ukončenia hrubej stavby). K dverám prislúcha rozetové kovanie s dózickou vložkou.

 

SANITA A ZARIAĎOVACIE PREDMETY

V kúpeľniach je osadené umývadlo bielej farby so sifónom, umývadlová pákova batéria, vaňa vrátane vaňovej batérie a vaňového setu, prívod pre práčku a práčkový sifón. WC je keramické závesné so sedákom bielej farby s ovládacím tlačidlom v bielom  prevedení, systém GEBERIT. V kuchyni je príprava pre kuchynskú linku s prívodom teplej a studenej vody. Príprava pre napojenie kuchynských spotrebičov:
– kuchynský drez
– varná doska, digestor
– kuchynská rúra
– umývačka riadu


ELEKTROINŠTALÁCIA

Silnoprúd, elektrické rozvody sú vedené pod omietkou alebo v chráničke v podlahe. V bytoch sú osadené vypínače a zásuvky, vývody pre osadenie svietidiel, odsávacie ventilátory v kúpeľni. Elektro je pripravené pre zapojenie všetkých kuchynských spotrebičov vrátane prívodu pre varnú dosku 400V a podsvietenie kuchynskej linky. Slaboprúd je v každej obytnej miestnosti kde je osadená jedna slaboprúdová zásuvka, vo vstupnej hale je umiestnený domáci telefón. Súčasťou elektroinštalácie je aj príprava na klimatizačnú jednotku a elektrické vonkajšie žalúzie.

KÚRENIE

V obytných miestnostiach sú osadené výhrevné telesá Korad s termostatickými hlavicami, pri zasklených stenách sa uvažuje s vykurovacím konvektorom. V kúpeľniach je rebríkový radiátor bielej farby. Objekt je vykurovaný centrálne v domovej plynovej kotolni s kondenzačným kotlom. Na streche budú umiestnené solárne kolektory pre ohrev TUV. V obytných miestnostiach je riešená rekuperácia.

VZDUCHOTECHNIKA

Odvetrávanie kúpeľní je núteným spôsobom na podtlakovom princípe zabezpečené nástennými ventilátormi umiestnenými priamo v miestnostiach. Príprava na klimatizáciu zahŕňa vývod Cu rozvodov a elektro aj pre exteriérovú jednotku na balkóne alebo terase. Rozvody pre vnútornú jednotku klimatizácie ktorá je umiestnená v obývacej izbe, ukončené v podomietkovej plastovej krabici, príprava odvodu kondenzu, a pripojenie na elektro a istič.

Záhrada, TERASA, balkóny

Oplotenie záhrady je pletivom 1,5 m vysokým, na záhrade siaty trávnik, príprava na vývod pitnej vody, el. zásuvka, svetlo na fasáde. Povrch terasy je štandardne betónovou zámkovou dlažbou v štrkovom lôžku. Zábradlie terás a balkónov je riešené farebnou stĺpikovou oceľou. Terasy je možné riešiť ako drevené palubovky smrekovca na rošte za príplatok ako  nadštandard.

INÉ VYBAVENIE
Domový audiotelefón a zostava poštových schránok v budove pre každý byt. Stojisko pre komunálny odpad prístupný z ulice, separovaný odpad pre plast, papier a bioodpad. Domová bránička pre automobily otváraná automatická na diaľkove ovládanie.

Parkovanie

 

V  rámci súkromného dvora prislúcha ku každému parkovaciemu státiu príprava na nabíjanie elektromobilu.