Kontaktujte nás

Ozvite sa nám

TELEFÓN: +421 902 556 556
MAIL: ein@ein.sk

 

O nás

Endorfine investment

Sme architektonický ateliér Endorfine založený v roku 2005 v Bratislave. V súčasnosti sa venujeme rôznym projektom – od návrhu interiérov bytov, cez komplexné architektonické riešenia až po urbanistické zadania.

Náš ateliér tvorí štvorica partnerov – Tomáš Dupkala, Štefan Petras, Matúš Repka a Pavol Ružbarský, ktorú dopĺňa široký tím interných a externých spolupracovníkov. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti SSE, ESET, ŠKODA a.s., ŠKODA AUTO Slovensko, Pizza Mizza, DANUBIASERVICE a tiež T.O.P. AUTO Bratislava.

interior

ENDORFINE investment je projekt štyroch architektov, ktorí sa rozhodli investovať do nehnuteľností, a to s procesom celkového riadenia danej investície. Objekty do ktorých investujú, majú komplexný manažment od počiatočnej kúpy pozemku, architektonického návrhu, technického riešenia projektu, dohľadom nad realizáciou výstavby, kolaudácie až ku koncovému predaju konkrétnym klientom. Špecifickom ich stavieb sú dispozičné riešenia, ktoré sú ergonomické pre bývanie, ale s vysokým dôrazom funkčného riešenie pôdorysu. Nehnuteľnosti do ktorých architekti investujú majú špecifický význam pre dane miesto, kde vytvárajú s nimi pozitívny dojeme pre lokalitu do ktorej vstúpia nielen svojou invenciou, ale aj investíciou.

3×3, Hrubá Borša
3×3, Hrubá Borša
Ocenenia

Projekt 3X3 rodinné domy v Hrubej Borši získali ocenenie fasáda roka 2017. https://fasadaroka.sk/archiv/2017  V roku 2018 bol projekt nominovaný na cenu ARCH medzi 10  pozoruhodných diel v rámci daného roku. Tieto diela boli vyberané odbornou porotou.  https://www.arch.sk/sk/cena-arch-cena-za-architekturu/2018