Kontaktujte nás

Ozvite sa nám

TELEFÓN: +421 902 556 556
MAIL: ein@ein.sk

 

_e L ko_ DOM

Tradičné bývanie

TRADIČNÝ DOM, NADČASOVÝ DIZAJN.

ARCHITEKTÚRA

 

Ponúkame vám tradičný slovenský dom o ktorého obnovu sa postarali architekti zo štúdia ENDORFINE. Dom nesie prvky z doby svojho vzniku a prepája ich s nadčasovým moderným dizajnom.

TRADIČNÉ BÝVANIE, NETRADIČNE BLÍZKO

LOKALITA

Kombinácia tichej lokality s výbornou dostupnosťou do centra mesta predstavuje ideálne miesto pre váš budúci domov. Dom sa nachádza v Bratislave a tak vám svojou polohou dokáže ušetriť čas aj peniaze.

RIEŠENIE A POPIS DOMU

Dom je navrhnutý ako 4 izbový, s rozlohou 120 m2 na pozemku 481 m2. Obnovou neprechádza len dizajn ale aj technológia domu. Dom je navrhnutý s ohľadom na budúcnosť a spĺňa tak prísne normy, je nízkoenergetický a to v praxi znamená výrazné zníženie mesačných nákladov. Dostupnosť do centra a užívanie si bezstarostného oddychu na záhrade je určite skvelá investícia, preto je dôležité brať ohľad aj na vybavenie. Dom disponuje vlastnou záhradou, oplotením a chránenými parkovacími miestami.

Dom je lokalizovaný priamo pri základnej škole, v dostupnosti 5 minút pešo je Vrakunský lesopark, v dostupnosti 2 minút ja vlaková zastávka a MHD do centra mesta.

GALÉRIA VÝSTAVBY RODINNÉHO DOMU

GALÉRIA VIZUALIZÁCIE